Пн - Пт 09:00 - 18:00
  • UA
  • RU

Анонс серії інтерв’ю з експертами щодо змін у державних будівельних нормах

Анонс серії інтерв'ю з експертами щодо змін у державних будівельних нормах

Анонс серії інтерв’ю з експертами будівельної галузі, профільних установ та організацій щодо змін у державних будівельних нормах.

Доброго дня, шановні колеги!

Мене звуть Сергій Барибін, я директор з розвитку групи компаній «Шілд» – об’єднання професійних експертів в сегменті будівництва, архітектури, протипожежної та техногенної безпеки.


Як Ви знаєте, в даний час в будівельній галузі відбувається велика кількість досить серйозних та системних змін – змінюються державні будівельні норми, вносяться зміни до вимог протипожежної безпеки. Відповідно, виникає і безліч питань:

Що є причиною почастішання пожеж в житлової та комерційної нерухомості?
Як з’ясувати наскільки безпечно Ваше житло або робоче місце в офісі, чи піклуються власники готелів та торгово-розважальних центрів про неможливість повторення великомасштабних трагедій, викликаних пожежами?
Як пропоновані зміни до державних будівельних норм позначяться на нашій з Вами безпеці?
Чи не призведуть зміни до норм до істотного подорожчання вартості нерухомості без якісного підвищення заходів захисту?
Чи не отримають контролюючі та перевіряючи органи додатковий інструмент впливу на бізнес?
Наскільки ускладниться процедура узгодження проектів і видача дозволів на будівництво?
Чи дійсно завищені вимоги експертів комплексних експертиз і ДАБІ, або ж ці організації виступають за дотримання норм, а частина провини за низьку якість проектів, лежить на забудовниках, які залучають проектантів недостатньої кваліфікації з метою економії витрат і збільшення власного прибутку?
Для отримання дійсно експертної думки і відповідей на ці та безліч інших питань ми вирішили організувати серію інтерв’ю з експертами будівельної галузі, а також розробниками будівельних норм, провідними фахівцями ДСНС та ДАБІ.

Ці інтерв’ю Ви зможете побачити на нашому ютуб каналі, а також на сайтах та Фейсбук сторінках групи компаній «Шілд».

Незважаючи на те, що думку наших співрозмовників в більшості випадків, не можна буде вважати офіційним трактуванням будівельних норм та нормативних документів, ми впевнені, що їх високопрофесійна думка і багаторічний досвід дозволять Вам отримати відповіді на дійсно наболілі питання і допоможуть успішно вирішити сформовані проблемні ситуації.

Хочу підкреслити, що наша інформаційна платформа буде завжди повністю відкритою та безкоштовною. Ми регулярно відстежуємо зміни в законодавстві і будемо оперативно висвітлювати свою думку з цих питань, так, щоб на ютуб каналі Ви завжди змогли побачити найбільш актуальну інформацію. Ми будемо раді Вашій активній участі у виявленні «вузьких» місць в діючих нормах, а також – у запропонованих змінах до них. Задавайте питання на нашому сайті, сторінці в Фейсбук, або в коментарях на ютуб каналі. А ми, в свою чергу, забезпечимо надання відповідей на них як нашими фахівцями, так і експертами профільних установ і організацій.

Отже, до зустрічі на ютуб каналі групи компаній «Шілд».

Залишити відповідь

Увійдіть або заповніть поля нижче. Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені*