Пн - Пт 09:00 - 18:00
  • UA
  • RU

Друга редакція проекту ДБН «Житлові будинки. Основні положення»

ДБН «Житлові будинки. Основні положення»

На сьогоднішній день на сайті Мінрегіону України оприлюднено другу редакцію проекту ДБН «Житлові будинки. Основні положення». Варто зазначити, що новий документ розроблено на заміну ДБН В.2.2-15-2005  «Житлові будинки. Основні положення» та  ДБН В.3.2-2-2009 «Житлові будинки. Реконструкція та капітальний ремонт». За результатом аналізу, розглянемо основні зміни в редакції нових державних будівельних норм (ДБН), які стосуються протипожежних вимог.

– За текстом всього ДБН уточнено та актуалізовано пожежну термінологію та актуалізовано нормативні посилання на нові норми та стандарти.

– Уточнено та конкретизовано вимоги, щодо розміщення вбудованих приміщень громадського призначення у житлових будинках, зокрема зазначається, що «При новому будівництві допускається розташування вбудованих приміщень громадського призначення вище третього поверху при умові виділення  їх  в  окремий  протипожежний відсік та забезпечення окремих евакуаційних виходів, які ізольовані від житлової частини будинку».

Що потрібно знати про перевірки ДСНС?

– Встановлено вимоги, стосовно розташування груп короткотривалого перебування дітей дошкільного віку та ясел-садків у вбудовано-прибудованих приміщеннях житлових будинків.

– Удосконалено вимоги щодо влаштування вентиляторів систем димовидалення та влаштування витоків ззовні.

– Уточнено вимогу щодо обладнання спринклерним пожежогасінням сміттєзбірної камери.

Залишити відповідь

Увійдіть або заповніть поля нижче. Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені*

1 коментар